Korekce postavy

Používáme všechny faktory systému evolučního hubnutí.

Jak funguje evoluční hubnutí?

Charakteristické rysy systému eh® jsou jednoduchost, praktičnost a dosažení maximálně možných výsledků v konkrétních podmínkách jeho uplatnění. Vyslechněte si naše rady a poznatky, projděte základním vyšetřením a my Vám nastavíme speciální režimy všech základních faktorů systému „eh®“. Tím dosáhnete nejen redukci váhy či optimalizaci vaší váhy, ale i zlepšení zdraví, krásy, pohyblivosti a životního optimizmu.
Mnoho lidí dnešní doby trpí tzv. vyhořením. Jste unavení, v depresi, nebaví Vás nové, ale ani staré aktivity, vzdalujete se klasickému spokojenému žití zdravého a psychicky vyváženého člověka. Nechte nás, abychom Vám pomohli toto změnit. Mnohdy stačí jen první nenápadný impulz, nasměrování tím správným směrem. Zohlednění všech možností je velmi důležité k trvalému výsledku. Nejde pouze o to být hubený! Štíhlá postava není synonymem ZDRAVÍ. Redukce váhy musí být promyšlená a má mnoho postupů a faktorů, které s sebou souvisejí a je nutné je dodržet. Při nesprávném dodržování redukčního procesu, mohou nastat sekundární problémy. Mysl, tělo, jídlo, to vše je pro Váš zdraví život důležité. My Vám umíme nabídnout cestu, která je komplexní a ojedinělá moderním a vědeckým pojetím.


Systém „eh®“ v sobě zahrnuje prvky: speciální zařízení, stravování, pohybový a pitný režim, technologie pro jejich synergickou součinnost a poskytování těchto prvků. Přičemž prvky systému se můžou měnit v průběhu času v důsledku vzniku nových technologií.

Proč evoluční hubnutí?

Slovo evoluce pochází z latinského evolutio, což znamená vývoj, odhalování. Kromě toho, biologická evoluce je nevratný a nasměrovaný vývoj živé přírody. Analogicky s tímto, vezmeme-li na vědomí podmíněnost analogií, pod pojmem "evoluční hubnutí" budeme rozumět používání všeho, co nám nyní vesmír nabízí a odhaluje, abychom hubli krásně, nenávratně a předali to našim dětem. A také všeho, co bude nabízet vesmír, který se rozvíjí a mění spolu s námi, v budoucnosti.

Faktory evolučního hubnutí

  • 1. Systém BALANC
  • 2. Systém VÝŽIVA
  • 3. Systém POHYB
  • 4. Systém BEAUTY
  • 5. Systém ZAŘÍZENÍ

ROBODERM® - procedury na přístroji ICOONE

Program na formování postavy, odstranění celulitidy a zpevnění pokožky
ICOONE - to je jedinečná technologie, která provádí 1800 mikrostimulaci na 1 dm2 mikroalveolárnym způsobem. Terapeutický efekt ICOONE založen na patentované technologii alveolarární multistimulace ROBODERM ®. Frakční efekt dvou automatických válečků, z nichž každý má 132 až 156 mikrojamek umožňuje léčbu absolutně bez zranění, v souladu se strukturou kůže se zaměřením na konkrétní požadovaný efekt - odstranění tukových polštářů, celulitidy, zpevnění ochablé kůže.
Celotělový lymfodrenážní program

Program na obličej - drenážní, anti-aging, liftingový efekt
Během mikroalveolárního působení se stimuluje lymfatický a krevní oběhu, což umožňuje rychle a efektivně odstranit produkty výměny látek

Prodloužení doby ošetření ICOONE
Díky nejnovějšímu vědeckému výzkumu profesora Guimberto, se ukázalo, že kůže a tkáně se skládají z nekonečného počtu mikro-vakuole. Přístroj působí na každou z těchto mikro-vakuole pomocí mikroalveol válečků, které poskytují vysoce účinnou stimulaci fibroblastů a produkci kolagenu a elastinových vláken.

eh3 - Сyberbodyguard - individuální cvičení na hubnutí pomocí počítačového systému
Individuální cvičení dle systému evolučního hubnutí (eh) pomocí počítačového programu eh-3 Cyberbodyguard. Každé sezení se skládá ze dvou částí. V první diagnostické části se provádí diagnostika pomocí zkušebních testů. Druhá cvičební část vychází z výsledků diagnostické části a na základě zjištěných momentálních nerovnováh a poruch navrhuje individuální cvičební sestavu na hubnutí a zlepšení kondice těla. Možnost využití programu po návratu domů.

Anticelulitní program, program na hubnutí Endermologie LPG Systems
Endermologie LPG System je jedinou metodou, jež je plastickými chirurgy uznávána jako alternativa liposukce ve smyslu léčby celulitidy a obezity. Působí na principu nastavitelného podtlaku a válečkové masáže a využívá se při formování postavy, odstraňování celulitidy a zpevnění pokožky.
Program na zpevnění pokožky Endermologie LPG Systems
Tento program, zaměřený na zpevnění pokožky, je vhodný zejména při výrazném snížení hmotnosti, u projevů stárnutí či u žen po porodu atd.
Uvolňující masáž zad Endermologie LPG Systems
Hlavním efektem této procedury je uvolnění svalového napětí v oblasti zad a následná relaxace.
Lymfodrenážní program nohou Endermologie LPG Systems
V průběhu tohoto programu určeného speciálně na ošetření dolních končetin dochází k odvodu nadbytečných tekutin a uvolnění toxických látek.
Procedura na VIP Complex - Transion
Jedná se o tzv. myostimulaci za použití vysoce účinného profesionálního přístroje a je výbornou alternativou pro všechny, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou věnovat sportu.Výsledkem je zpevnění svalů, úbytek podkožního tuku, odstranění celulitidy, zpevnění ochablé kůže či kontur obličeje.
Procedura na VIP Complex - Body System
Rychlý způsob řešení problémů souvisejících s estetickými nedostatky. Využívá se kombinace myostimulace s infarčerveným zářením, které pomáhají odstranit tukové polštářky, léčit celulitidu a zlepšují buněčný metabolismus, včetně přeměny tuků na glykogen.
Procedura na VIP Complex - Isogei, ošetření těla
Zvyšuje sílu a tonus svalů. Zpevňuje oblast poprsí, hýždí a stehen a vypíná ochablou pokožku.
Procedura na VIP Complex - Isogei, ošetření obličeje
Formuje kontury obličeje a zpevňuje kůži v oblasti obličeje, šíje a dekoltu.
Procedura na VIP Complex - Linfogei, ošetření těla
Účinná moderní lymfatická a venosní drenáž. Je určena k léčbě celulitidy, otoků a ke korekci lokálních kosmetických problémů. Výsledky jsou viditelné po první proceduře.
Procedura na VIP Complex - Linfogei, ošetření obličeje
Účinná moderní lymfatická a venosní drenáž. Je určena k léčbě lokálních kosmetických problémů souvisejících s narušením lymfatického systému a prokrvení.
Procedura na VIP Complex - Mikrogei
Procedura sloužící jako prevence stárnutí pleti a vzniku vrásek. Napomáhá ke zlepšení tvorby kolagenu a elastenu a regeneraci vnějšího epitelu a koriguje již vzniklé vrásky.
Anticelulitní masáž - břicho
Působí proti tukovým polštářkům, ochablé pokožce a celulitidě, zeštíhluje, zpevňuje a rýsuje.
Anticelulitní masáž
Působí proti tukovým polštářkům, ochablé pokožce a celulitidě, zeštíhluje, zpevňuje a rýsuje.
Masáž na zpevnění pokožky se séry a aromaoleji Thalgo
Díky jedinečné kombinaci vysoce účinné masáže, aromaolejů a sér Thalgo bude Vaše pokožka pevnější a pružnější.
Procedury v multifunkčním zařízení SPA Jet
Toto zařízení nabízí širokou škálu procedur, jako jsou např. relaxační a preventivní programy, programy na hubnutí a léčbu celulitidy, tělové zábaly, vodní masáže, vibromasáže, colorterapie atd. Jedná se o unikátní spojení starověké receptury a moderní technologie hydrofuze.
Peeling těla horkými lávovými kameny Thalgo
Aktivní mořské složky kosmetiky Thalgo mají, regenarační i zklidňující účinky a umožňují jedinečné hloubkově relaxační ošetření.
„MER & SENS“. Ošetření horkými lávovými kameny Thalgo - Komplexní program (peeling + masáž těla)
Kombinace mořských řas a aromaolejů s působením horkých lávových kamenů Vám přinese intenzivní relaxaci pro celé tělo.
„MER & SENS“. Ošetření horkými lávovými kameny Thalgo - Masáž těla
Kombinace mořských řas a aromaolejů s působením horkých lávových kamenů Vám přinese intenzivní relaxaci pro celé tělo.
„MER & SENS“. Ošetření horkými lávovými kameny Thalgo - Masáž obličeje
Kombinace mořských řas a aromaolejů s působením horkých lávových kamenů Vám přinese intenzivní relaxaci pro celé tělo.
Peeling těla s mořskou solí a aromaoleji GUAM
Okamžitě působí na pleť avyvolává pocit svěžesti a pohodlí. Vyrovnává mikrocirkulaci a uvolňuje póry, čímž připravuje pleť k aktivním složkám zábalů a zesiluje tak jejich účinek.
Sladko-slaný peeling s aromaoleji Thalgo
Tento peeling je kombinací citrusových esenciálních olejů, zrnek třtinového cukru a mořské soli a rovněž je skvělou "předehrou" pro následnou aplikaci zábalů a dalších kosmetických přípravků.
Descomask Thalgo - krémový peeling těla
Peeling určený pro citlivou pokožku, zesilující účinky následných ošetření a kosmetických přípravků.
Čokoládový zábal Thalaspa - Peeling těla, masáž, zábal s naturální čokoládou
Ošetření těla zahrnující peeling, masáž a následný zábal za použití naturální čokolády, které stimulují výměnné procesy, zlepšují mikrocirkulaci, hydratují a vyživují pokožku a vyvolávají antistresový efekt.

Zábal s mořskými řasami ve Spa kapsli Thalgodetox Thalgo
Intenzivní mineralizace, detoxikace, odstranění přebytečné tekutiny.
Bahenní zábal s termoúčinkem GUAM- polovina těla
Zábal z mořské řasy GUAM proti neestetickým kožním projevům celulitidy a ukládání tuku v pokožce.
Bahenní zábal s termoúčinkem GUAM- celé tělo
Zábal z mořské řasy GUAM proti neestetickým kožním projevům celulitidy a ukládání tuku v pokožce.
Bahenní zábal s mentolem GUAM -polovina těla
Zábal z mořské řasy GUAM pro odstranění celulitidy, odbourání podkožního tuku a zpevnění a tonizaci tkáně; dodává pokožce příjemný chladivý pocit.
Bahenní zábal s mentolem GUAM -celé tělo
Zábal z mořské řasy GUAM pro odstranění celulitidy, odbourání podkožního tuku a zpevnění a tonizaci tkáně; dodává pokožce příjemný chladivý pocit.
Bahenní zábaly na břicho a pas
Zábal z mořské řasy GUAM odbourávající neestetické projevy v oblasti břicha a pasu, dodávající pokožce mimořádnou pevnost a napětí.
Konturovací zábal Thalgo na břicho a pas
Samozahřívací maska s výtažky z kakaa a mořských řas se zeštíhlujícím a zpevňujícím účinkem.
Zábal s gelovou maskou Thalgotonique Thalgo
Gelová maska ve Spa kapsli napomáhající zmenšení lokálních tukových polštářků, detoxikaci a tonizaci pokožky.
Zábal Slim & Sculpt Thalgo
Tento luxusní zábal se skládá ze dvou druhů masek - samozahřívací s výtažky z kakaa a mořských řas pro zeštíhlení problematických partií a osvěžující s mořským kolagenem pro jejich zpevnění.
Zábal Thalgosculpt Thalgo
Zázvorová maska s mořským kolagenem pro zpevnění problematických partií a formování postavy.
Zábal s plastickou maskou Thalgomince Thalgo
Lokální zábal s plastickou maskou intenzivně působící na lokalizovanou celulitidu, ochablou pokožku a strie v oblasti boků, stehen a hýždí.
Zábal z bahna Mrtvého moře Marine Prelude ve Spa kapsli, Thalgo
Zábal z bahna Mrtvého moře ve Spa kapsli s remineralizačními, hydratačními a relaxačními účinky.
Detoxikační zábal Aromacéane z bahna Mrtvého moře ve Spa kapsli, Thalgo
Zábal z bahna Mrtvého moře s aromaoleji ve Spa kapsli s detoxikačním účinkem, odstaňující přebytečné množství vody a pocit únavy a težkosti nohou.
Relaxační zábal Aromacéane z bahna Mrtvého moře ve Spa kapsli, Thalgo
Zábal z bahna Mrtvého moře s aromaoleji ve Spa kapsli s relaxačním účinkem, snižující svalové napětí a navozující rovnováhu nervové soustavy.
Zábal Frigi Thalgo
Velmi chladné ošetření stimulující vylučování přebytečné vody z tkání, prokrvení a tonizaci pokožky a zvýšení její elasticity. Doporučuje se pro efektivní s mořským kolagenem pro jejich zpevnění.
Masáž proti migréně
Alternativní metoda pro odstranění chronické bolesti hlavy.
Manuální lymfodrenáž obličeje
Nenahraditelný způsob postupného odvádění nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách a zplodin látkové výměny. Tato metoda napomáhá k regeneraci a detoxikaci organismu a zmírňujě projevy stárnutí pleti.
DENS- terapie
Dynamická elektroneurostimulace reflexních zón a akupunkturních bodů napomáhající prevenci a odstranění patologických stresových reakcí způsobených namáhavou tělesnou a duševní prací, fyzickým a psychickým přetěžováním atd., ale také prevenci proti nemocem z nachlazení.
Celková masáž Relax
Velice příjemná relaxační masáž snižující svalové napětí.
Částečná masáž Relax
Velice příjemná relaxační masáž snižující svalové napětí.
Rituál pro unavené nohy
Relaxační lázeň s vřídelní vodou v kombinaci s peelingem a jemnou masáží přinese uvonění a pocit lehkosti Vašim unaveným nohám.
BIODROGA Anticelulitidní zábal
Zábal s lehce chladivým charakterem podporující mikrocirkulaci a látkovou výměnu zpevňuje pokožku těla a hydratuje ji.
BIODROGA Detoxikační zábal na hubnutí
Toto ošetření aktivuje detoxikaci tkání, zpevňuje siluetu těla, vyhlazuje problematiká místa na pokožce a redukuje shromažďování tekutin .
BIODROGA Aromatický zábal s mořskými řasami
Působením výtažků z mořských řas dochází ke zpevnění a zvýšení pružnosti pokožky, k odvodu škodlivých látek a ke zmírnění projevů celulitidy.
BIODROGA Medovo-mléčný zábal
Zábal určený především k ošetření velmi suché a stárnoucí pokožky přináší dokonalou hydrataci a obnovuje optimální rovnováhu pokožky.
BIODROGA Speciální tělový peeling
Speciální tělový peeling přinášející Vašemu tělu hloubkovou regeneraci a uvolnění.
BIODROGA Křišťálová masáž Royal Aquamarine
Díky tomuto ošetření získává pleť intenzivní přísun regeneračních látek, které jí dodávají zářivý a mladistvý vzhled.

Thal'ion Peeling těla "Sametové ošetření"
Peeling obsahující výtažky z mořských řas, esenciální oleje, vitamín F,olej z lískového oříšku. Čistí, vyživuje, hydratuje pokožku, zvyšuje účinek zábalů a kosmetických preparátů, které po něm používáme.
Thal'ion Ošetření "Absolutní uvolnění"- peeling těla, R.E.M masáž
Doporučuje se lidem, kteří jsou často unavení, trpí pocitem nedostatku sil, zvýšeného tlaku okolí, stresu, nervozity.
Thal'ion Minerální zábal s mořským bahnem a aromaoleji v kapsli SPA Jet

Zábal z Mořského bahna je silně detoxikující díky bohatému obsahu minerálních solí a stopových prvků (kalcium, magnézium, železo, draslík...), povzbuzuje obměnu buněk a podporuje vylučování odpadových látek.
Thal'ion Troj-Aktivní zábal- zeštíhlení, zpevnění, remineralizace v kapsli SPA Jet
Zábal je vhodný nejen k zlepšení lokálních problémů- odtranění nahromaděného tuku, zpevnění pokožky, ale také stimuluje syntézu kolagenových vláken a udržuje rovnováhu minerálů v organismu.
Thal'ion Algoplaste Drenážní-zeštíhlující ošetření s plastickou maskou na tělo
Speciální zábal na modelování postavy a kontur těla, pokožka je po něm pevnější, pružnější a hladší. Zábal má drenážní efekt, zmenšuje celulitidu.
Thal'ion modelovací maska Algoplaste na břicho a pas
Aktivní složky masky napomáhají rozštěpení tukových buněk, mají drenážní efekt, zpevňují pokožku.
Thal'ion Aktivní zpevnění- zpevňující zábal s mořskými řasami
Jedná se o zábal zlepšující tonus a pružnost kůže, podporuje obnovu buněk.
Thal'ion Zpevnění poprsí
Po tomto zábalu vypadá poprsí ,,více sexy,, - je pevnější a zdá se plnější. Díky vysokému obsahu proteinů a vitamínů skupiny B ve spirulině a v kombinaci s přesličkou bohatou na křemík a kvasničkových biomembrán je poprsí přitažlivější.
Thal'ion Aktivní Detoxikace a Drenáž- celkový zábal v kapsli SPA Jet
Doporučuje se při očistě organismu od nahromaděných toxinů, zlepšuje vitalitu. Vhodné pro lidi, kteří se léčili antibiotiky, kuřáky a pijícím alkohol. Používá se ke zlepšení efektu hubnoucích a anticelulitních procedur.
Thal'ion Aktivní Detoxikace a Drenáž- lokální zábal v kapsli SPA Jet
Aktivní složky mořského bahna a mořských řas efektivně vylučují toxiny z organismu, štěpí tukové buňky, pomáhají tělu zbavit se přebytečné tekutiny.
Thal'ion Ozdravné ošetření chodidel se samozahřívacími řasami
Samozahřívací mořské řasy zajišťují lepší pronikání mořských aktivních komponentů do těla a uvolňují ho. Speciální masáž zbavuje únavy a dodává pocit lehkosti.
Thal'ion Energizující ošetření zad- zábal s mořskými řasami, relaxační masáž
Maska z mořských řas spolu s relaxační masáží zlepšuje látkovou výměnu, vyživuje a tonizuje pokožku, uvolňuje svaly.
Thal'ion Relaxační ošetření zad- zábal s mořským bahnem, relaxační masáž
Maska z mořských řas bohatá na magnezium a vápník mineralizuje a očišťuje pokožku. Spolu s uvolňující masáží působí antistresově.
THALI'Sens Rituál "Orient", Očisťující Cesta- peeling, zábal v kapsli Spa Jet, masáž
Rituál ,"Orient, Očisťující Cesta", zbavuje tělo toxinů, vrací pokožce měkkost a hladkost. Dává zvláštní pocit lehkosti a svobody. Rituál je vytvořen v souladu s tradičními orientálními metodami detoxikace.
THALI'Sens Rituál "Atlantic, Regenerační ponoření"- peeling, zábal s řasami v kapsli Spa Jet, R.E.M. masáž
Regenerační rituál k nasycení těla minerály a dobytí energie. Zrnka moře, peelingový prášek bohatý na mořské komponenty remineralizuje tělo. Zábal z mořských řas revitalizuje a tonizuje pokožku. NásledujícíR.E.M. masáž a speciální krém regeneruje a uzdravuje.
Thal'ion Balneo zeštíhlující ošetření- zeštíhlení a tvarování postavy ve vaně
Thalassoterapeutická koupel se zeštíhlujícími účinky je obohacena mořskými řasami Laminaria Digitata, stopovými prvky a minerálními soli které jsou známé svými energizujícími a detoxikačními účinky.
Thal'ion Balneo zeštíhlující ošetření- zeštíhlení a tvarování postavy v hydromasážní vaně
Koupel v hydromasážní vaně se zeštíhlujícími účinky je obohacena mořskými řasami Laminaria Digitata, stopovými prvky a minerálními soli které jsou známé svými energizujícími a detoxikačními účinky.
Thal'ion Balneo mořská křišťálová koupel- odstranění stresu, regenerace

Mořská křišťálová koupel s relaxačním účinkem snižuje svalové napětí a navozuje rovnováhu nervové soustavy.
Thal'ion Balneo koupel Přeměna vody- aktivní výživa pokožky
Transparentní vosk přeměny vody s obsahem oleje z rýžových otrub, extraktu z řas Undaria pinnatifida a čaje přeměňuje vodu na komfortní a jemné mléko. Dodává pokožce hedvábný vzhled a aktivně ji vyživuje. Přináší celkovou relaxaci.
Thal'ion Balneo koupel Přeměna vody- aktivní výživa pokožky v hydromasážní vaně
Transparentní vosk přeměny vody s obsahem oleje z rýžových otrub, extraktu z řas Undaria pinnatifida a čaje přeměňuje vodu na komfortní a jemné mléko. Dodává pokožce hedvábný vzhled a aktivně ji vyživuje. Přináší celkovou relaxaci.